Nový automobil…

Tímto příspěvkem bychom vám rádi představili náš nový přírůstek do hasičské zbrojnice. Jedná se o Mercedes-Benz 1124 AF CAS 24. Již nějakou dobu pobývá v naší zbrojnici a udělalo se na něm spoustu práce, pro to aby mohl být zařazen do výjezdu. Přesto nemáme všechny drobnosti hotové, ale vozidlo je plněschopné provozu bez omezení a to je pro začátek to nejdůležitější. Nyní už ho budeme spíše vylepšovat.

Chtěli bychom velice poděkovat našemu obecnímu zastupitelstvu v čele s paní starostkou Jitkou Zímovou za podporu a pořízení tohoto automobilu. Velmi nás tento projekt posune kupředu v možnostech naší činnosti ať už zásahové nebo činnosti pro obec.

Zároveň bychom se tímto příspěvkem rádi rozloučili s naším stávajícím automobilem Mercedes-Benz Sprinter RZA, který nám sloužil od roku 2016 a nyní již čeká na svého dalšího majitele, kde bude opět sloužit u jednotky sboru dobrovolných hasičů. Jsme velice rádi, že bude dále sloužit k tomu čemu je určen… Zároveň se jedná o část historie našeho sboru a jednotky. Vozidlo nás nikdy nezklamalo a dovezlo vždy do cíle a domů v pořádku.
Věříme, že to tak bude i nadále pro budoucího majitele a stejně tak i pro nás s naším staronovým vozem.

Aneb něco starého končí a něco nového začíná…